TR EN FR
 
Soyunma Dolapları

Fabrikalar, spor kompleksleri, askeriye ve birçok alanda kullanılabilen soyunma dolabı grubumuz son derece ergonomik ve kullanışlıdır.

  • 0.8 mm kalınlıkta ve yüksek kalite dkp sacdan imal edilmektedir.
  • Yüksek kaliteli elektrostatik toz boya.
  • Asma, anahtarlı veya kromajlı gömme kilit seçeneği.
  • Plastik veya metal askılık seçeneği.
  • Kapılardan havanlandırmalı.
  • Plastik veya metal ayak seceneği.
  • Standart rengimiz Ral 7035 (açık gri) dir.
  • İstenilen ölçüde imalat yapılır.
Bu Kategorideki Tüm Ürünler
Standart Soyunma dolapları :

Standart soyunma dolabı ve Soyunma dolapları çeşitleri , fabrikalarda, spor komplekslerinde ve bir çok alanda rahatça kullanabileceğiniz, şık ve konumlandırdığınız ortama uyum sağlayacak farklı renk seçenekleri ile Çem-San Çelik Mobilya soyunma dolabı üretiminde kaliteli üretim sağlayan lider firmalar arasındadır.

Yamuk Tavan Soyunma Dolaplar :

Yamuk Tavan Standart Soyunma dolabı ve Soyunma dolapları çeşitleri ,fabrikalarda,spor komplekslerinde ve bunun gibi bir çok alanda kolaylıkla kullanabileceğiniz esnek, şık ve kaliteli malzeme yapısı ile ortama uyum sağlayacak farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. İçerisinde bulunan Plastik ve Metal askılık seçenekleri ve ayak seçenekleri, sizin istediğiniz ölçüde imal edilebilme lüksü ile soyunma dolabı ve Soyunma dolapları çeşitleri Çem-San Çelik Mobilya üretiminde kaliteyi sağlayan bir anlayışla sektöründe Lider bir firmadır.

Yeni Tip Soyunma Dolapları :

Yeni Tip soyunma dolabı ve Soyunma dolapları çeşitleri, kapılardan havalandırmalı özelliği, Plastik ve Metal ayak ve askılık seçenekleri ile Ral Gri Renk seçeneği bulunan Yeni Tip Soyunma dolapları üretimde kaliteli malzemenin kullanıldığı ve istenilen ölçülerde imal edilme özelliği ile Çem-San Çelik Mobilya sizlere sektörde özel bir ayrıcalık tanımaktadır.

Gizli Manşetli Soyunma Dolapları :

Çem-San Çelik Mobilya tarafından kaliteli işçilik ve malzeme yapısı ile istenilen ölçüde üretilen Gizli Manşetli soyunma dolabı ve soyunma dolapları çeşitleri farklı renk seçenekleri ile ortama rahatlıkla uyum sağlayarak şık bir görünüm katmaktadır. Plastik ve Metal ayak ve askılık seçenekleri ve kilit seçenekleri de mevcuttur.

Özel Soyunma Dolapları :

Özel Soyunma dolabı ve Soyunma dolapları çeşitleri, fabrikalarda,spor komplekslerinde ve bunun gibi bir çok alanda kolaylıkla kullanabileceğiniz esnek, şık ve kaliteli malzeme yapısı ile ortama uyum sağlayacak farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. İçerisinde bulunan Plastik ve Metal askılık seçenekleri ve ayak seçenekleri, sizin istediğiniz ölçüde imal edilebilme lüksü ile özel Soyunma dolapları Çem-San Çelik Mobilya üretiminde kaliteyi sağlayan bir anlayışla sektöründe Lider bir firmadır.

 
  Site Haritası :
 
  Ürünler :    
 
2011 © Çem-San Dosya Arşiv Soyunma Dolabı Çelik Mobilya
İletişim: İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Metal-iş Sanayi Sitesi 17. Blok No: 2-8 İkitelli - İstanbul / TÜRKİYE    Tel : + 90212 549 57 55 - 56    Fax :+ 90212 549 57 58