TR EN FR
 
Dosya Dolapları

Ofisinizde kullandığınız dosyalarınızı güvenli ve kullanışlı bir şekilde ve az alan kaplayacak nitelikte tasarlanmış ve istenilen ölçüde üretilmektedir.

  • 0.8 mm kalınlıkta ve yüksek kalite dkp sacdan imal edilmektedir.
  • Yüksek kaliteli elektrostatik toz boya.
  • Üst, alt ve orta olmak üzere 2 veya 3 noktadan kilitlenmektedir.
  • Kapılar takviyeli ve 180 derece açılmaktadır.
  • 2 anahtarlı kromajlı gömme kilit.
  • Raflar 35 mm aralıkla her ölçüye ayarlanabilir.

OfisDosya Dolapları modelleri, dolap seçenekleri ile ilgili üretimini profesyonel olarak yapan ÇEM-SAN Çelik Mobilya, Standart dosya dolapları, Yeni Tip Dosya dolapları, Gizli Manşetli Dosya Dolabı, Camlı ve Özel Dosya dolapları olarak kategorize etmekte ve aşağıda detaylı olarak modelleri ile birlikte müşterilerine sunmaktadır.

Genellikle bürolarda tercih edilip depolama sistemine yarayan dolaplardır. Kapalı bir sitem olmasından dolayı toz ve dış etkenlere karşı malzemeleri de korumaya yarar. Güvenlikli kilit sistemine de sahiptir. Ofisinizde kullandığınız dosyalarınızı güvenli ve kullanışlı bir şekilde ve az alan kaplayacak nitelikte tasarlanmış ve istenilen ölçüde üretilmektedir.

İşyerlerinde arşiv oluşturan, dosyalara kolayca ulaşabilmeyi sağlayan belirli bir düzen sağlamak amacıyla kullanılan Dosya Dolaplarıdır. Dosya Dolapları Çekmeceli raflı, raylı, kapaklı, menteşe kapaklı, yada benzeri tasarımlar şeklinde ihtiyaç sonucunda üretilirler. Dosya Dolaplarının boyutları isteğe göre imal edilebilir. Dosya Dolabı her nevi dosyanın ve klasörün muhafazası için özellikle bürolar için vazgeçilmez bir ürün haline gelmiştir. Dosya Dolabı ofis içinde sizin ve çevrenizdekilerin işlerini çok kolaylaştıracaktır. Arşivleme sistemi ile istenmeyen kağıt vb şeyler ortadan kalkacaktır. Dosya Dolabı renkleri arasında siyah, beyaz, gri ve isteğe göre özel renkler yapılabilir. Dosya Dolapları genellikle ofis, hastane, okul ve işyerlerinde kullanılır.

Dosya Dolabı 0.8 mm kalınlıkta ve yüksek kalite dkp sacdan imal edilmektedir.

Dosya Dolabı yüksek kaliteli elektrostatik toz boya.

Dosya Dolabı Üst, alt ve orta olmak üzere 2 veya 3 noktadan kilitlenmektedir.

Dosya Dolabı Kapılar takviyeli ve 180 derece açılmaktadır.

Dosya Dolabı 2 anahtarlı kromajlı gömme kilit.

Dosya Dolabı Raflar 35 mm aralıkla her ölçüye ayarlanabilir.

Ofis Dosya Dolabı modelleri, dolap seçenekleri ile ilgili üretimini profesyonel olarak yapan ÇEM-SAN Çelik Mobilya, Standart Dosya Dolabı, Yeni Tip Dosya Dolabı , Gizli Manşetli Dosya Dolabı , Camlı ve Özel Dosya Dolabı olarak kategorize etmekte ve aşağıda detaylı olarak modelleri ile birlikte müşterilerine sunmaktadır.

Dosya Dolabı çeşitlerimiz:

Standart Cem-San Dosya Dolabı ,

Yeni Tip Cem-San Dosya Dolabı ,

Gizli Menteşeli Cem-San Dosya Dolabı ,

Camlı Cem-San Dosya Dolabı ,

Özel Cem-San Dosya Dolabı.

Raflı Dosya Dolabı

Raylı Dosya Dolabı

Çekmeceli Dosya Dolabı

Kapaklı Dosya Dolabı

Kapılı Dosya Dolabı

Sürgülü Dosya Dolabı

Mixed Dosya Dolabı

Büyük Boy Dosya Dolabı

Orta Boy Dosya Dolabı

Büyük Boy Dosya Dolabı

Bu Kategorideki Tüm Ürünler
 
  Site Haritası :
 
  Ürünler :    
 
2011 © Çem-San Dosya Arşiv Soyunma Dolabı Çelik Mobilya
İletişim: İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Metal-iş Sanayi Sitesi 17. Blok No: 2-8 İkitelli - İstanbul / TÜRKİYE    Tel : + 90212 549 57 55 - 56    Fax :+ 90212 549 57 58