TR EN FR
 

Çelik Raf

 
Çelik Raf sistemleri

Çelik raf arşiv sistemleri; standart olmak üzere farklı ölçülerde üretebilen vidalı arşivleme raf sistemleridir. Çelik raf sistemleri ürünlerinizin depolanmasında kolaylık sağlayan raf sistemleridir.

Çelik raf sayesinde ürünlerinizi dış etkenlere, zararlara karşı maksimum derecede koruma sağlayabilirsiniz.

Çelik raf hakkında sunmak istediğiniz talepleriniz doğrultusunda, alan ve yüksekliğinize göre uygun çelik raf lar, uzman kadromuz tarafından belirlenir ve projelendirilerek onayınıza sunulur. Arşivlenecek materyalin ağırlık ve hacmine göre depo yüksekliği ve malzeme kalınlığı seçilir ve optimum maliyetlerle, maksimum verimlilikle Çelik Raf yapımı sağlanır.

Çelik raf sayesinde klasörlerinizi rahat bir şekilde düzenleme ve yerleştirme imkanı sunmaktadır. İsteğe özel Farklı Çelik raf renk modelleri de sunmaktadır.

Kısacası Çelik raf ofiste ya da arşiv odanızda ya da evinizde kolaylık sağlayacaktr; Çelik raf , ürünlerinizin depolanmasında kolaylık sağlar Çelik raf , ile ürünlerinizi dış etkenlere karşı maximum seviyede koruyabilirsiniz.Çelik raf , değişik ebat ve kalınlıkta olma özelliği ile çok amaçlı kullanılmasında olanak sağlar. Çelik raf ,farklı ölçü standartlarında üretilebilir Çelik raf , ile Çelik raf ların taşıyacagı agılrıklara göre tabla ve profil kalınlıkları değiştirilebilirÇelik raf , isteğe baglı olarak değişik renklerde üretilebilir Çelik raf, bir çok alan ve sektörde rahatlıkla kullanılabilir

Çelik Raf lar hakkında daha da detaylandırıcı bilgiler verecek olursak , Çelik Raf ; Hafif rack, ağır rack ve mini rack sistemlerdir. Ürünleri kolaylıkla depolamaya yarar , İhtiyaçların dogrultusunda da ölçülendirilebilir.

Çelik Rafların avantajları:

Çelik Raf sistemleri, Taşıyacağı yüke bağlı olarak taşıyıcı ayakların ve raf tablalarının kalınlığı farklılık göstermektedir

Çelik Raf sistemleri, Ağırlıklı olarak arşivlerde kullanılan çelik raflar birçok kullanım alanına sahiptir.

Çelik Raf sistemleri, standart gri renkli olarak üretilmektedir. İsteğe bağlı olarak diğer renklerde de üretilebilmektedir. Çelik Raf sistemleri Arşiv ve Depolama olarak kullanılabilmektedir.

Çelik Raf sistemleri Civatalı olması sebebi ile sökülüp farklı biçimlerde takılabilir özelliğe sahiptir.

Çelik Raf Sistemleri, Belirli standart ölçülerde üretilmekte olup, arzu edildiğinde farklı ölçülerde de üretilmektedir.

Çelik Raf Sistemlerinin üzerlerindeki boya sayesinde uzun süre dayanıklılığını muhafaza etmektedir.

Çelik Raf Sistemlerinin, rafların taşıyacağı ağırlığa göre tabla ve profil kalınlıkları değişebilir. Kurumların arşivlerinde en çok tercih ettiği raf malzemesi açık raf olarak da adlandırılan Çelik Raf lardır.Çelik Raf Maliyetinin diğer raf sistemlerine göre daha düşük olması ve istenildiğinde farklı mekânlara adapte edilebilme özelliği nedeniyle kurumlar açısından Çelik Raf sistemleri tercih unsurudur.Çelik Raflar açık raf sistemi, arşiv kutuları ile birlikte kullanılmalıdır. Klasör veya dosyaların Çelik raflara kutulama yapılarak yerleştirilmesiyle, dış etkenlerle doğal afetlerin dokümanlarınıza verebileceği zararlar Çelik Raflar sayesinde minimuma indirgenecektir. Çelik Raflar civatalı olması sebebi ile sökülüp takılabilir özelliğe sahiptir. Çelik Rafların teşhirinde alanlarınızın kullanımında çok çeşitli ebatlarla güvenilir ve en ekonomik imkanları sunmaktadır.

Farklı ölçülerde standart olarak üretilebilen depo raf sistemleridir. Çelik Raf sistemleri ürünlerinizin depo edilmesinde kolaylık sağlayan yapılardır. Çelik Raf sayesinde ürünlerinizi dışarıdan gelebilecek zararlara karşı koruyabilirsiniz. Çelik Raf değişik ebat ve kalınlıkta olmaları değişik ürünlerde de sergilenmesi ve depolanması konusunda ideal çözüm yöntemi olmuştur. Çelik Rafta rafların taşıyacağı ağırlıklara göre boyut ve enlemler ayarlanmıştır. Çelik Rafta genellikle standart olarak gri renk kullanılmaktadır. Fakat isteğe bağlı olarak Çelik Rafta farklı renklerde kullanılabilir.Çelik Rafların kullanıldığı alanlar, arşiv ihtiyaçlarının yoğun olduğu alanlar, bankalar, sigortacılık sektörü, kütüphaneler, hastaneler, resmi kurumlar, tekstil kumaş depoları, fabrikalar, küçük depolama firmaları vb. yerlerde Çelik Raf kullanılır.


Çelik Raf larımızın pek alanda kullanım özelliği vardır, Bunlardan bazıları;

Market Çelik Raf Sistemleri

Eczane Çelik Raf Sistemleri

Arşiv ve Depo Çelik Raf Sistemleri

Ayakkabı ve Çanta Çelik Raf Sistemleri

Züccaciye Çelik Raf Sistemleri

Banko Çelik Raf Sistemleri

Mağaza Çelik Raf Sistemleri gibi...

ÇELİK RAF ÖZELLİKLERİ

Çelik Raf alandan tasarruf etmenizi sağlar.

Çelik Raf çok paletli rafların depolanmasında yardımcı olur.

Çelik Raf birden fazla palet yan yana depolayabilirsiniz.

Çelik Raf sizin ihtiyacınız doğrultusunda ölçülendirilebilen bir sistemdir.

Çelik Raf en çok kullanılan, az kullanım alanına sahip sistemdir.

Çelik Raf forklift ile yerleştirebilirsiziniz.

Çelik Raf hızlı ve kolay Kurulumu vadır.

Çelik Raf ayarlanabilir yatay kat aralıklarıdan dolayı oldukça fonksiyonel  kullanım sağlar.

MİSYON

Çem- San Çelik Mobilya, müşteri taleplerini eksiksiz karşılamayı, zamanında teslim ettiği ürünlerini hızlı ve güvenilir hizmetiyle mutlak müşteri memnuniyetini her geçen gün arttırmayı amaçlamaktadır. Ürün yelpazesi olan soyunma dolabı ve çeşitli soyunma dolapları , dosya dolabı ( arşiv dolabı ) ,klasör ve kart dolapları, metal dolaplar ,çelik dolap,çelik raf, kütüphane ve kitaplıklar, profil masa ve ranza grupları ürünlerini hızlı bir şekilde geliştirmeye devam edecektir.

VİZYON

Tecrübeli çalışanlarıyla iş mükemmeliyetini hedefleyerek müşterilerine güvenilir ve her koşulda çözüm sunan bir şirket olmak ve soyunma dolabı ve çeşitli soyunma dolapları , dosya dolabı ( arşiv dolabı ) ,klasör ve kart dolapları, metal dolaplar ,çelik dolap,çelik raf, raylı arşiv dolapları ürün çeşitleriyle bir numara olmak Çem- San Çelik Mobilya için bir görev sayılmaktadır.

 

 
  Site Haritası :
 
  Ürünler :    
 
2011 © Çem-San Dosya Arşiv Soyunma Dolabı Çelik Mobilya
İletişim: İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Metal-iş Sanayi Sitesi 17. Blok No: 2-8 İkitelli - İstanbul / TÜRKİYE    Tel : + 90212 549 57 55 - 56    Fax :+ 90212 549 57 58