TR EN FR
 

Çelik Mobilya

 
Çelik Mobilya Modelleri

Çelik mobilya ofis hayatında sağlam, dayanıklı ve kullanışlı ürün arayanlara göre. Çelik Mobilya özel renklerde yapılarak estetik açısından da güzel bir hale getirilebiliyor. Aynı zamanda özel kilit sistemleriyle de çelik mobilyalar ofis güvenliğinizi arttırıyor.

Çem- San Çelik Mobilya , müşteri taleplerini eksiksiz karşılamayı, zamanında teslim ettiği Çelik Mobilya hızlı ve güvenilir hizmetiyle mutlak müşteri memnuniyetini her geçen gün arttırmayı amaçlamaktadır.

Firmamız Çelik Mobilya ürünlerinde çeşitlilik ve kalite, ar-ge çalışmaları, satış hızı, teknik servis desteği ve satış sonrası hizmetiyle ön plana çıkmaktadır.

MİSYON

Çem- San Çelik Mobilya, müşteri taleplerini eksiksiz karşılamayı, zamanında teslim ettiği ürünlerini hızlı ve güvenilir hizmetiyle mutlak müşteri memnuniyetini her geçen gün arttırmayı amaçlamaktadır. Ürün yelpazesi olan soyunma dolabı ve çeşitli soyunma dolapları , dosya dolabı ( arşiv dolabı ) ,klasör ve kart dolapları, metal dolaplar ,çelik dolap,çelik raf, kütüphane ve kitaplıklar, profil masa ve ranza grupları ürünlerini hızlı bir şekilde geliştirmeye devam edecektir.

VİZYON

Tecrübeli çalışanlarıyla iş mükemmeliyetini hedefleyerek müşterilerine güvenilir ve her koşulda çözüm sunan bir şirket olmak ve soyunma dolabı ve çeşitli soyunma dolapları , dosya dolabı ( arşiv dolabı ) ,klasör ve kart dolapları, metal dolaplar ,çelik dolap,çelik raf, raylı arşiv dolapları ürün çeşitleriyle bir numara olmak Çem- San Çelik Mobilya için bir görev sayılmaktadır.

 

 
  Site Haritası :
 
  Ürünler :    
 
2011 © Çem-San Dosya Arşiv Soyunma Dolabı Çelik Mobilya
İletişim: İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Metal-iş Sanayi Sitesi 17. Blok No: 2-8 İkitelli - İstanbul / TÜRKİYE    Tel : + 90212 549 57 55 - 56    Fax :+ 90212 549 57 58