TR EN FR
 

Arşiv Dolabı

 
Arşiv Dolabı

Raylı Arşiv Dolabı nın kenarında bir kol bulunur. Arşiv Dolabında kolun çevrilmesiyle dolapların ray üzerinde ileri geri hareket ettirilir ve bu şekilde Arşiv Dolabı açılır ve kapanır. Raylı Arşiv Dolabı nın en büyük avantajı kapalı olması sebebi ile evrakların daha uzun ömürlü kalması sağlanır. Arşiv Dolabı yerden tasarruf sağlayarak ortamı daha kullanışlı hale getirir. Evrağa ulaşmada zamandan tasarruf sağlar ve tek bir kilit ile güvenlik özelliğini sunar. Ayrıca Arşiv dolabı diğer dolaplara göre daha fazla arşivleme yapma olanağı sağlar.

Kompakt Arşivleme Sistemleri ( Arşiv Dolabı ) Arşivleme sorununuza çözüm olarak Kompakt Arşivleme Sistemi ( Arşiv Dolabı ) en az alan kaplayarak, kullanışlı bir şekilde dizayn edilmiştir.

Arşiv Dolabı , 1 mm kalınlıkta yüksek kalite dkp sacdan imal edilmiştir.
Arşiv Dolabı , Yüksek kalitede elektrostatik toz boyalıdır.
Arşiv Dolabı , En az %60 alan tasarrufu sağlar
Arşiv Dolabı , Çalışma Güvenliklidir
Arşiv Dolabı , Basit kullanımlıdır
Arşiv Dolabı , Her ölçüde üretilebilir.
Arşiv Dolabı , İstenilen renge boyanabilir.
Arşiv Dolabı , Demonte veya punta kaynaklı.
Arşiv Dolabı Her turlu dosyalar ve belgelerin saklanması gereken kurum ve isletmelerde rahatlıkla , yerden tasarruf sağlanarak kullanılabilir.
Arşiv Dolabının Teknik özellikleri:
Arşiv Dolabı hareketli şasi üzerinde kurulmuştur
Arşiv Dolabı tek koridor kullanılır
Arşiv Dolabı mekana ve ihtiyaca göre tasarlanmış ve ISO standartlarında imal edilmiştir.
Arşiv Dolabı için imal edilen malzemeler önce yüzey temizleme tünelinde temizlenip fosfatlanıp ve pasivasyon yapıldıktan sonra elektrostatik yaş boya kabinlerimizde boyanır ve Arşiv Dolabı 140 C fırınlarda pişirilerek istenilen mikron boya kalınlığı elde edilir. İstendiği ve gerek olduğu takdirde boya işlemi elektrostatik toz boya sisteminde sürdürülür. Bu işlemleri takiben Arşiv Dolabının malzemeleri montaja hazır hale getirilmiş olur. Kolayca montajı yapılan Arşiv Dolabının bu sistemlere gerektiği takdirde ve yer uygun olduğu hallerde ekleme yapılabilir.

Modern ve kaliteli depolama sitemidir. Yerden maximum tasarruf sağlayarak ,çok sayıda depolama işlemine yarar.

 

 
  Site Haritası :
 
  Ürünler :    
 
2011 © Çem-San Dosya Arşiv Soyunma Dolabı Çelik Mobilya
İletişim: İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Metal-iş Sanayi Sitesi 17. Blok No: 2-8 İkitelli - İstanbul / TÜRKİYE    Tel : + 90212 549 57 55 - 56    Fax :+ 90212 549 57 58